Język polski English language Deutsche Sprache ??????? ????

TRANSPORT KRAJOWY
I MIĘDZYNARODOWY

BADANIA TECHNICZNE

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

USŁUGI SPRZĘTEM SPECJALISTYCZNYM

Jednostki o udźwigu od 4 do 80 ton

Usługi przewozowe międzynarodowe oraz krajowe

Podstawę działalności przedsiębiorstwa stanowią przewozy różnorodnych towarów, do czego wykorzystywanych jest 90 zestawów: ciągniki siodłowe z silosami, cysternami lub naczepami. Istotne i znaczące miejsce w działalności transportowej spółki zajmuje obsługa Zakładów Azotowych „ANWIL”, a przede wszystkim wywóz PCW i granulatów. W nowoczesnych naczepach-silosach o pojemnościach 52-60m3, przy użyciu ciągników "Renault" wyposażonych w satelitarne systemy nawigacji oraz pozycjonowania pojazdów GPS, transportowane są różne materiały sypkie i granulowane takie jak polichlorek winylu, polietylen, polipropylen kreda itp. Przewozimy również produkty spożywcze np. skrobia kukurydziana, cukier, mąka, kukurydza, dodatki paszowe, zboża itp.

Specjalizujemy się także w przewozach towarów ciekłych – chemicznych ADR i spożywczych, cysternami o pojemności 30 000 litrów. PW "Euro-Transchem" współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami międzynarodowymi, które mają stałą, ugruntowaną pozycję na rynkach Wspólnoty Europejskiej, do których między innymi należą następujące przedsiębiorstwa spedycyjno-transportowe:

SPEED TRANSPORT
SEIFERT
HOFFMANN SILO LOGISTIC
WIZET Sp z o.o.

Efektem działań marketingowych, prowadzonych na szeroką skalę, jest również współpraca z kilkoma firmami zagranicznymi z obszaru Europy Środkowej i Wschodniej.

Warto podkreślić, że dla wymienionych kontrahentów, od kilku już lat, firma „Euro-Transchem” jest stałym podwykonawcą zleceń transportowych w relacjach Polska – Europa Zachodnia i odwrotnie, zachowując przy tym własną tożsamość, co oznacza realizację przewozów pod własną marką. Świadczy to nie tylko o wysokim standardzie świadczonych usług przewozowych, ale również o spełnianiu wymagań każdego klienta.

Realizacja usług transportowych odbywa się zgodnie ze wdrożonym i stosowanym Zintegrowanym Systemem Zarządzania – jakością, środowiskiem oraz bezpieczeństwem i higieną pracy wg wymagań norm PN-EN ISO 9001:2009/ PN-EN ISO 14001:2005/ PN-N-18001:2004, PN-EN ISO 22000:2006 oraz systemem oceny bezpieczeństwa i jakości SQAS w łańcuchu dostaw produktów chemicznych. Baza techniczno-eksploatacyjna to obszar o powierzchni 75000 m2.

Usługi sprzętem specjalistycznym

Istotną propozycją w naszej ofercie zajmują usługi specjalistycznym sprzętem dźwigowym. Posiadamy jednostki o udźwigu od 4 do 80 ton, charakteryzujące się bardzo dobrymi parametrami pracy, którymi można wykonywać trudne i skomplikowane operacje budowlano-remontowe.

Kadra pracowników obsługujących żurawie to profesjonaliści z długoletnim doświadczeniem, nabytym przy budowach i remontach, szczególnie w przemyśle chemicznym.

Usługi remontowe samochodów osobowych i ciężarowych

Zaplecze warsztatowe to 2 000 m2 z sześcioma stanowiskami przejazdowymi dla pojazdów ciężarowych, siedmioma stanowiskami do naprawy aut osobowych i dostawczych, stanowiskami elektrycznymi, zespołownią, obróbką skrawaniem, myjnią pojazdów ciężarowych i osobowych, a także diagnostyką pojazdów.

Chcąc nadążyć za postępem technicznym i świadczyć usługi na najwyższym poziomie, prowadzimy szkolenia pracowników serwisowych oraz nieustannie doposażamy stanowiska obsługowo-naprawcze w nowoczesne urządzenia i narzędzia specjalistyczne.

Zaowocowało to nadaniem Stacji Obsługi Samochodów certyfikatów Zintegrowanego Systemu Zarządzania jakością ,ochroną środowiska oraz bezpieczeństwem i higieną pracy wg norm PN-EN ISO 9001 : 2009, PN-EN ISO 14001 : 2005, PN-EN – 18001:2004, PN-EN ISO 22000:2006 oraz wdrożeniem systemu bezpieczeństwa i jakości SQAS w łańcuchu dostaw produktów chemicznych.

Usługi remontowe samochodów osobowych i ciężarowych oferuje:

  • obsługę i naprawy samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i ciągników rolniczych,
  • obsługę i naprawy przyczep, naczep, silosów oraz cystern z możliwością przygotowania pojazdów do odbioru przez Inspektorów Transportowego Dozoru Technicznego,
  • obsługę i naprawy sprzętu dźwigowego, wózków widłowych, żurawi itp. podlegających odbiorowi przez Urząd Dozoru Technicznego,
  • montaż instalacji gazowych do pojazdów samochodowych,
  • remonty bieżące i kapitalne wózków widłowych i platformowych,
  • mycie cystern, silosów oraz innych pojazdów samochodowych – potwierdzone wydaniem Europejskiego Dokumentu Mycia (ECD).

PW EURO-TRANSCHEM, to również:

  • Autoryzowany serwis samochodowy RENAULT TRUCKS, Lublin, Honker,
  • OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW - wykonuje badania techniczne wszystkich rodzajów pojazdów,
  • Stacja Paliw – sprzedaż oleju napędowego w systemie automatycznego wydawania paliw.

Chcesz jeździć bezpiecznie i pewnie?

dokonuj profesjonalnej diagnostyki i napraw swego pojazdu u nas za cenę na którą Cię stać i jakość na którą zasługujesz...