Język polski English language Deutsche Sprache ??????? ????

TRANSPORT KRAJOWY
I MIĘDZYNARODOWY

BADANIA TECHNICZNE

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

USŁUGI SPRZĘTEM SPECJALISTYCZNYM

Jednostki o udźwigu od 4 do 80 ton

Euro-Transchem

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Euro-Transchem" działa samodzielnie na rynku usług transportowych i specjalistycznych od marca 1993 roku. Jednak dorobek firmy to czterdzieści lat doświadczeń nabytych w trakcie obsługi Zakładów Azotowych „ANWIL”S.A., które obecnie należą do grupy PKN ORLEN.

Jakość, nowoczesność i wspólny sukces możemy zagwarantować dzięki naszym ściśle współpracującym i zaangażowanym zespołom, doskonale wyszkolonych i odpowiedzialnych pracowników – profesjonalistów. Solidność i terminowość obsługi naszych klientów zapewnia używanie nowoczesnych urządzeń i zestawów transportowych spełniających wymogi EURO 6, EURO 5, ADR, TDT, BHP i ochrony środowiska.

Przewozimy

Przewozimy również produkty spożywcze np. skrobia kukurydziana, cukier, mąka, kukurydza, dodatki paszowe, zboża itp.

Specjalizujemy się także w przewozach towarów ciekłych – chemicznych ADR i spożywczych, cysternami o pojemności 30 000 litrów.

Współpracujemy

PW "Euro-Transchem" współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami międzynarodowymi, które mają stałą, ugruntowaną pozycję na rynkach Wspólnoty Europejskiej, do których między innymi należą następujące przedsiębiorstwa spedycyjno-transportowe:

SPEED TRANSPORT
SEIFERT
HOFFMANN SILO LOGISTIC
WIZET Sp z o.o.

Efektem działań marketingowych, prowadzonych na szeroką skalę, jest również współpraca z kilkoma firmami zagranicznymi z obszaru Europy Środkowej i Wschodniej.

Standard

Warto podkreślić, że dla wymienionych kontrahentów, od kilku już lat, firma „Euro-Transchem” jest stałym podwykonawcą zleceń transportowych w relacjach Polska – Europa Zachodnia i odwrotnie, zachowując przy tym własną tożsamość, co oznacza realizację przewozów pod własną marką. Świadczy to nie tylko o wysokim standardzie świadczonych usług przewozowych, ale również o spełnianiu wymagań każdego klienta.

System Zarządzania Jakością

Realizacja usług transportowych odbywa się zgodnie ze wdrożonym i stosowanym Zintegrowanym Systemem Zarządzania – jakością, środowiskiem oraz bezpieczeństwem i higieną pracy wg wymagań norm:

PN-EN ISO 9001:2009/ PN-EN ISO 14001:2005/ PN-N-18001:2004

PN-EN ISO 22000:2006

oraz systemem oceny bezpieczeństwa i jakości SQAS w łańcuchu dostaw produktów chemicznych.